sowie

Inwestycje drogowe, komunikacja w mieście

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Odpowie za swoje czyny
2012-07-19 09:30



Spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Po kilkudziesięciu minutach był już w rękach policji. W samochodzie zostawił pasażera, który doznał poważnych obrażeń. Do zdarzenia doszło we wtorek na ulicy Sikorskiego. Samochodem marki citroen jechały dwie osoby. Kierowca pojazdu stracił panowanie nad autem. Zjechał z drogi i uderzył w lampę. Wysiadł z samochodu i uciekł pozostawiając na miejscu rannego pasażera. Na miejsce wezwano pogotowie i straż pożarną. Poszkodowanego wydobyto z auta. Został przewieziony do szpitala. Doznał ogólnych potłuczeń oraz urazu kręgosłupa. Policja rozpoczęła poszukiwania kierowcy.
 


Po kilkudziesięciu minutach śledczy ustalili, że przebywa w domu swojego kolegi. Gdy funkcjonariusze weszli do środka mężczyźni pili alkohol. Zostali zatrzymani. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Jeden miał 2,64 promila drugi ponad 3 promile. Jak ustalono kierowca był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia. (red)

źródło: 30minut



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: